KÖRFEZ ÖZEL SERVİS HAKKINDA

Kocaeli Peugeot ve Citroen
Hakkımızda

Körfez Özel Servis'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Körfez Özel Servis, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır

Körfez Özel Servis, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Kocaeli'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizde yaşayan insanların, hayat standartlarının yükselmesi, güzel bir yaşam sürmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlarımızın öncelikli ihtiyaçlarından olan otomobilin en kolay şekilde alınabileceği tek adresin Körfez Özel Servis olması ve markamızın güvenilirliğini her geçen gün artırmak istiyoruz.

Misyonumuz

İnsanlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, yüz yıllardan beri uygulanan el birliği sistemini daha yaygın bir hale getirerek farklı alanlara uygulamaktır.

Toplumsal dayanışmanın önemini hiçbir zaman göz ardı etmeyerek gelişmelere açık olmak. Kaliteli, kesintisiz ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri hassasiyetlerini ön planda tutmak
Şeffaflık
Adil bir yaklaşım
Topluma, çevreye ve yasalara saygı
Kalıcı güven
Esneklik
kocaeli peugeot özel servis,citroen özel servis,kocaeli peugeot yedek parça,izmit peugeot yedek parça,kocaeli citroen yedek parça,izmit citroen yedek parça,peugeot periyodik bakım,